פוליש לרצפה

שירות פוליש לרצפות

פוליש לרצפה לתוצאות מבריקות ונקיות במיוחד!

מרגישים שהגיעה העת שהרצפה בבית תתחדש עם מראה נקי ומזמין? בעלי מרכזים מסחריים או משרדים והרצפה מתלכלכת באופן תדיר? המקצוענים שלנו ממתינים לקריאתכם, וישמחו לעמוד לשירותכם עם שירותי פוליש רצפות מקצועי ל-100% תוצאות.

חשוב תמיד לבחור בחברה מנוסה, העושה שימוש באנשי מקצוע בעלי ההכשרה וההיכרות הנדרשת עם המכשור לעשיית פוליש איכותי.

חברת סופר שרות מעניקה את שירותיה תוך הקפדה על מחירים הוגנים לצרכן | שירות ללא פשרות | תוצאות ללא רבב.

תוצאות משיגים עם מקצוענים

הקפידו לבחור אך ורק בחברת פוליש לרצפה בעלת ניסיון עשיר והמלצות.

טיפול לא נכון ברצפה דוגמת בחירת חומר ניקוי שאיננו מותאם לסוג המרצפות או הסקוץ' עצמו שמחובר אל המכונה, עלול לגרום לנזקים ובמקרים חריגים אף בלתי הפיכים.

כדי להבטיח ללקוחותינו תוצאות לשביעות רצונם, אנו מקפידים להתעדכן בכל המכשור המקצועי החדיש ביותר ובחומרי הניקוי המומלצים והעוצמתיים בישראל.

הצוותים המקצועיים של חברתנו עוברים הכשרות והשתלמויות, וזאת כדי להבטיח את יכולתם לספק מענה בכל תרחיש ובכל מצב.

חשוב לזכור שהספוג שמחובר למכונת הפוליש הוא איננו עדין וזאת בלשון המעטה. ההברקה של הרצפה באמצעות ספוג לא נכון, תפגע קשות ברצפה, כשהתיקון יכול לעלות עשרות אלפי שקלים! היעזרו אך ורק במומחים.

ערוכים לסדרי גודל משתנים

דירה? בית פרטי? בית מלון? מרכז מסחרי? מוסד ציבורי? אולם אירועים וכנסים?

אנו ערוכים לפרויקטים בסדרי גודל משתנים, ומסוגלים לספק מענה ללקוחות קטנים וגדולים כאחד, כל זאת מבלי להתפשר כל רצפה נקייה, מבריקה ומצוחצחת.

לרשותנו צוותים בפריסה ארצית נרחבת, עם מסוגלות למתן מענה מידי וללא דיחוי.

ממה מחיר פוליש לרצפה עשוי להיות מושפע?

המחיר משתנה מלקוח ללקוח, והוא מותנה במספר קריטריונים מרכזיים שעל-פיהם אנו יודעים כיצד לתמחר את הפרויקט. להלן מרוכזים התנאים המרכזיים אותם נבקש לברר כבר בשיחת הטלפון הראשונה:

  • היקף הפרויקט - מדובר בדירה? כמה מ"ר? מדובר בבית פרטי? מרכז מסחרי? אנו מוכרחים לדבר בנתונים. אם אינכם יודעים את גודלו של הפרויקט במ"ר, הקפידו לבדוק זאת לפני-כן, וזאת כדי שנוכל לקבל את הפרטים החשובים ביותר.
  • סוג מרצפות - באילו מרצפות מדובר? האם זהו סוג שמצריך אסטרטגיית ניקיון מורכבת יותר או מורכבת פחות? במקרה הזה אנו יכולים לחסוך לכם את הטרחה שבבדיקה. הקפידו לצלם לנו את המרצפות ולשלוח לנו.
  • מידת הלכלוך - כמו בכל פרויקט, השאלה הגדולה היא מול מה אנחנו ניצבים. האם הרצפה במצב טוב ופשוט צריכה עוד קצת "פוש" כדי שתראה מושלם? או שאולי מדובר בשטח מלוכלך ומטונף שמצריך עבודה קשה, ואולי אף ניקיון טרם השימוש במכונת הפוליש.

צרו איתנו קשר

מחפשים שירות פוליש לרצפה? צרו עמנו קשר עוד היום, ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.

הצוותים שלנו פורסים בנקודות רבות ברחבי הארץ, תוך מסוגלות לספק מענה מקצועי לפרויקטים בהיקפים משתנים.

להצעת מחיר חייגו: 052-3676272

או השאירו פניה: