ניקוי בניינים

חברת ניקוי בניינים מקצועית

זה נכון שדירתנו היא המקום החשוב ביותר שבו נרגיש בנוח, אך כל עוד סביבתה הקרובה, וכל שכן הבניין, אינם מזמינם ונעימים, הרי שהדבר עלול להשפיע רבות על תחושותינו.

ואם נשים לרגע בצד את אי הנוחות מן הטינופת שעלולה במהרה להצטבר, הרי שמדובר בקרקע פוריה להיתכנותם של מפגעים תברואתיים קשים ואף גורמי סיכון אשר יכולים להוביל לתחלואה גבוהה.

חברתנו שמחה להציע שירות ניקיון בניינים מקצועי ומסור, על-ידי צוותים שנבחרו בקפידה. עד כמה אנחנו מקפידים על ניקיון בניינים? הנה האזורים החשובים ביותר שלא יחמקו מעינינו הבוחנות.

ניקוי חדר המדרגות והלובי

ככל הנראה מן האזורים שנוטים לצבור הכי הרבה לכלוך.

אנו משתמשים בכל עת בלובי ובחדר המדרגות, ולא אחת גם יכולים לארח בלובי יום הולדת. הילדים שלנו עשויים לשחק בלובי בימים חמים או קרים יתר על המידה, או בקיצור – המלצה חמה היא לשמור על חדר מדרגות ולובי נקיים ומזמינים.

אנו מקפידים על ניקוי הרצפות של כל אחת מן הקומות, ניקוי המדרגות, הסרת אבק מארונות חשמל ומים, ניקוי מעקות הבטיחות וניקוי הויטרינות של חלונות חדר המדרגות כמו גם הדלת.

ניקוי המעלית

עם כל הכבוד לחדר המדרגות, מרביתנו מעדיפים להשתמש במעלית.

כשאנחנו לוחצים להזמין את המעלית או בוחרים בקומה הרצויה, הרי שמדובר בכפתורים בהם נגעו אינספור אנשים. המראה יכולה להכיל נתזי רוק, הרצפה עוברת אינספור נעליים, וכל זאת במקום שבו כולנו נמצאים בו.

לכן, אנו מקפידים על ניקיון מסור ומקצועי – כבר מן הכפתור להזמנת המעלית וידית הדלת במידה וקיימת, דרך הרצפות ועד לקירות והמראה.

אנו מקפידים על ניקיון מקצועי שישמור על בריאותכם.

ניקוי חצר הכניסה והחניה

משביל הגישה שמוביל אל הבניין, דרך חצר הבניין ועד לחניה – אנו מקפידים על ניקיון של כל האזורים הללו.

מדובר לא רק בתחושה נעימה, אלא בפנים של הבניין, החלק שמייצג אותנו. וודאי שכאשר אנחנו עוברים שם מדי יום, הרי שנרצה להרגיש בנוח.

בכל שאלה באשר לניקיון בניינים, פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

להצעת מחיר חייגו: 052-3676272

או השאירו פניה: