ניקוי בתים

חברת ניקיון בתים ודירות

סופר שרות, חברת ניקיון מובילה המספקת את שירותיה בכל רחבי הארץ.

לרשותנו מערך של מנקים ומנקות מקצועיים לצורכי ניקיון הבית באופן שוטף או עבור פרויקטים חד-פעמיים.

כדי להבטיח ניקוי בתים ודירות באופן מקצועי וללא רבב, כלל הצוותים הפועלים מטעמנו עוברים סינון קפדני ומצוידים בכל חומרי הניקוי והציוד הנדרש.

מחפשים מנקה פרטי או פרטית לביתכם? פנו אלינו עוד היום ונשמח לתאם לכם כבר השבוע מנקה.

ניקיון בתים בזמינות מידית

הילדים מתרוצצים ומתישים אתכם כך שגם בזמן הפנוי המועט, אתם לא מצריכים לנקות את הבית כפי שאתם רוצים? שעות העבודה המרובות מונעות מכם לשמור על ניקיון קפדני?

לא חסרות סיבות שבגינן לא נצליח למצוא את הזמן לשמור על הניקיון בבית, אך די מהר אפשר להרגיש בחוסר הנוחות כאשר מקדשנו הפרטי, המקום שבו אנחנו אמורים להרגיש הכי בנוח – לפתע נותן לנו תחושה לא רצויה.

כבר מהרגע הראשון שבו תצרו עמנו קשר, אנו נפעל ללא דיחוי לשליחת מנקה אישית לביתכם שתדאג לתחזוקה שבועית, דו-שבועית או בהתאמה אישית לצורכיכם.

ברשותנו סניפים בכל רחבי הארץ, ויכולת לספק מענה מקיף וכולל.

החומרים והציוד המובילים לניקיון בתים ודירות

הון אנושי הוא דרך אחת שבאמצעותה אנחנו יכולים להבטיח ניקיון מקסימלי ותוצאות לשביעות רצון לקוחותינו. אך בסופו של יום, אין תחליף אמיתי לשימוש בציוד ניקיון מקצועי ועלינו להיות ערוכים לכל פרויקט, מורכב ככל שיהיה ולספק לכם, לקוחותינו, את התוצאות הטובות ביותר.

כחברת ניקוי בתים מקצועית, אנו מקפידים להתעדכן בכל חומרי הניקוי העוצמתיים ביותר, כל זאת מבלי להתפשר על היותם ירוקים ומטיבים עם הסביבה.

מדוע אנחנו מקפידים על חומרי ניקוי ידידותיים?

  • בריאותכם - חומרי ניקוי ובהם כימיקלים עוצמתיים, יכולים לגרום לאלרגיות חריפות ותגובות לא טובות דוגמת גירויים בעור, שיעולים וצריבה בעיניים. עם חומרי ניקוי ירוקים, אנו למעשה מבטיחים את שלום לקוחותינו, וכן גם את שלום הצוותים המקצועיים שלנו.
  • איכות הסביבה - כחברת ניקיון בתים, חשוב לנו גם לשמור על ניקיון העולם שבו אנחנו חיים. אנו מקפידים בכל עת על שימוש בחומרי ניקוי בתים איכותיים וירוקים אשר אינם מזיקים לסביבה.
  • יעילות - חומרי ניקוי ירוקים לעתים אף מביאים תוצאות איכותיות הרבה יותר מאשר אלו של בעלי הכימיקלים.

צרו עמנו קשר

הבית מלוכלך? לא מצליחים לשמור על תחזוקת הדירה? אין כל בעיה. ברגע שתקבלו שירות מאחת מן המנקים והמנקות המקצועיים שלנו, פשוט לא תוכלו לחזור אחורה.

אצלנו תיהנו משירות איכותי, תוצאות מקסימליות ומענה לכל סוגיה ובעיה.

נשמח לעמוד לשירותכם.

להצעת מחיר חייגו: 052-3676272

או השאירו פניה: