ניקוי משרדים

חברת ניקיון משרדים

איך דבר חשוב יותר מאשר משרד מזמין ונעים, כזה שמשרה על העובדים שלו אווירה טובה ומדרבן אותם להגיע בכל יום עם אנרגיות מחודשות.

נשים לרגע בצד את הריחות הלא נעימים או את תחושת אי-הנוחות שיכולה להיגרם מאי אלו לכלוכים, שאריות אוכל או פחים לא מפונים – כאשר המשרד מטונף, הוא גם עלול להביא איתו בעיות תברואתיות קשות ותחלואות.

בסופר שרות, אנו שמחים להציע לכם שירות ניקיון משרדים מקצועי המתאים לפרויקטים בכל ההיקפים: ממשרדי בוטיק קטנים ומשפחתיים ועד למשרדים המתפרשים על מספר קומות. באפשרותנו גם לתת מענה מקצועי לניקוי שטחים מסחריים וציבוריים.

ניקיון משרדים - על פי דרישתכם

ניקיון משרדים יכול להשתנות בין מקום עבודה אחד למשנהו.

נוכל כולנו להסכים שקיים הבדל מהותי בין שמירה על ניקיונו של מוסך אחרי יום עבודה, זאת לעומת משרד של חברת הייטק. על-כן, אנו שמחים להציע לכם חבילות המותאמות אישית לדרישותיכם.

צוות המנקים והמנקות המסור שלנו, יבצע את העבודה על-פי דרישה, ובהתבסס על התנאים שנקבע מבעוד מועד.

באופן הזה אנו מבטיחים שלקוחותינו יקבלו את התוצאות המדויקות אשר יעמדו בדיוק בציפיותיהם. המטרה שלנו היא לוודא שלא יהיה אף לקוח מאוכזב. ואגב אם קרה משהו ולו הדבר הקטן ביותר – אל תהססו לפנות למחלקת שירות הלקוחות שלנו שתספק לכם שירות מידי וללא דיחוי.

ניקוי משרדים איכותי

כיצד אנחנו מצליחים בכל פעם מחדש להגיע אל התוצאות והיעדים שהצבנו לעצמנו?

ובכן הדרך לא הייתה קלה, אך היא בהחלט הייתה מלמדת. לאורך השנים צברנו ניסיון מקצועי חשוב שלימד אותנו כיצד לספק שירות ניקוי שיענה במדויק על רצונות הלקוח/ה.

את כל זאת השגנו בעמל רב ותוך שגיבשנו צוותי ניקוי משרדים מקצועיים ומסורים, צוותים אשר יודעים שחייבים להגיע לכל פינה: מאחורי המקרר, מתחת לכיור ובכל אזור שלרוב איננו זוכה ליחס ולו הקטן ביותר מן המנקה.

לצד זאת, צוותי המנקים שלנו מצוידים בציוד המקצועי הנדרש ובחומרי ניקיון משרדים ירוקים ועוצמתיים. חומרי ניקוי אלו לא נבחרו סתם כך ומטרתם היא:

  • שמירה על הבריאות - חומרי ניקוי אשר עושים שימוש בכימיקלים, עלולים לפגוע בבריאותכם ובבריאות הצוותים שלנו. לצד אלרגיות חריפות, חומרי ניקיון עם כימיקלים גורמים לגירויים קשים בעיניים, עור מגורה וגרד ומגוון תגובות נוספות שאנו רוצים להימנע מהן.
  • שמירה על הסביבה - אם כבר מנקים, אז גם דואגים לשמור על פלנטה נקייה. חומרי ניקוי ירוקים אשר אינם משתמשים בכימיקלים, מסייעים לנו לשמור על סביבה נקייה ומזמינה ובו בעת גם לוודא שתרמנו ולו במעט לאמא אדמה..
  • תוצאות בשטח - ירוקים או כימיקלים? אם תשאלו אותנו במבחן התוצאה, אנחנו מרוצים פלוס פלוס מחומרי הניקוי הירוקים שלנו. אנחנו מקפידים לבחור באיכותיים ביותר, וכל זאת כדי לספק לכם תוצאות מרשימות.

צרו איתנו קשר

עוד לא בחרתם חברת ניקיון משרדים מקצועית? צרו איתנו קשר ונשמח לשתף עמכם פעולה ולתת גם לכם את השירות הטוב ביותר.

צעד אחר צעד, אספנו סביבנו מגוון רחב של לקוחות מרוצים, הן פרטיים והן עסקיים, כולם ככולם נהנים מן השירות המקצועי של צוותי הניקיון של סופר שרות.

להצעת מחיר חייגו: 052-3676272

או השאירו פניה: